PIT CREW

CZYLI DWA AKAPITY O NAS

Zajmujemy się szeroko pojmowaną obsługą wyjątkowych samochodów, i nie ukrywamy, że mamy w tym sporo doświadczenia. Gościmy i obsługujemy najlepsze włoskie marki, Ferrari, Maserati, Lamborghini oraz oczywiście Alfa Romeo, ale często w naszych progach witają Porsche, Bentley, Rolls-Royce a także przedstawiciele wielkiej niemieckiej trójki, BMW, Audi i Mercedes.

Współpracujemy z oficjalnymi przedstawicielami luksusowych marek, mamy bezpośredni kontakt z ich fabrycznymi magazynami i wsparciem technicznym. Bazujemy tez na pokaźnym zasobie fabrycznej dokumentacji technicznej, włącznie z czasami napraw. Z nami nigdy nie dostaniesz wyceny z kosmosu, zawsze bazuje ona na faktycznym przewidywanym czasie naprawy.

Nasza obsługa zaczyna się od uzupełnienia płynów a sięga bardzo poważnych napraw silników i zautomatyzowanych skrzyń biegów, także najnowszych, dwusprzęgłowych rozwiązań. Nazwy jak F1, E-Gear, Cambiocorsa, DCT, PTU nie są dla nas żadnym problemem. Nie obawiamy się wyzwań, a z racji doskonałych kontaków na motoryzacyjnej mapie Europy, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą naprawę.

Jeśli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, mówimy o tym otwarcie bez dłubania. Zawsze staramy się też przewidywać jak rozległe są obrażenia i otwarcie mówić o kosztach, cena nigdy nie rośnie u nas w trakcie naprawy bez podstaw.

WSPÓŁPRACA

Przez lata nawiązaliśmy współpracę z dziesiątkami podwykonawców i dostawców usług w zakresie napraw, regeneracji i modyfikacji. Pozwala to odpowiednio reagować w przypadkach, gdzie oryginalne części nie sa już dostępne nawet na rynku wtórnym.